יום שני, 1 בפברואר 2010

קרנבל המסכות - ונציה, נשף המסכות!!

חודש פברואר הקר מבשר את תחילתה של עונת הקרנבלים, אם לא מרחיקים לברזיל הרי קרנבל המסכות בונציה הוא הצבעוני והמיוחד ביותר.

הקרנבל הוא בעצם הזדמנות לונציאנים ולתיירים הרבים להתלבש ולהראות באופן הצבעוני והמיוחד ביותר ולהסתובב עם תלבושתם בכיכר סן מרקו וסביבותייה.

גם אני וחברותי יצאנו לונציה על מנת לחוות את החוויה, אך אומרים כי בלי להתחפש ולהתמזג החוויה אינה מושלמת.


יש הצובעים את שיערם ומסתפקים בכך!!!אך אנחנו החלטנו ללכת על כל הקופה, בשיטוט באינטרנט גילינו כי הרבה מאד מארמונות ונציה מקיימים נשפי מסכות במחיר מרקיע שחקים, אבל אם אנחנו כבר בעיר נשתתף גם אנו, והזמנו 6 כרטיסים לנשף כזה באחד הארמונות המקסימים של העיר.

רק לאחר ההזמנה והתשלום התברר לנו שתחפושת היא חובה בנשף! אך אוי לנו איפה משיגים כזו, ממשיכים לשוטט באתרי האינטרנט ומגלים כי אפשר בקלות להשכיר כזו עם כל האביזרים הנלווים ל-24 שעות, המחיר כמעט כמו מחיר הערב כולו! לא, זה כבר מוגזם. מצאנו את הפתרון - נעשה לבד תלבושות, וכך במחסני הטליוזיה הישראלית קנינו בפרוטות תלבושות משומשות ובעזרת מלבישה מהתיאטרון התאמנו אותם למידותנו!
לנשף הגענו איך לא במונית ונציאנית טיפוסית!


האוכל פלצני ולא מדהים בטעמו!
קבלת פנים עם חטיפים וכמובן המשקה הונציאני הטיפוסי - בליני שבו התאהבנו כולנו.
חדרי הארמון בקומה השנייה הפכו לחדרי אוכל מהודרים, צורפו לשולחן שלנו זוג אנגלים שהוציאו כמו כל באי הנשף מאות שקלים על תלבושתם , אך התלבושות המיוחדות ביותר שזכו לתשומת לב כולם היו שלנו כמובן!


השולחן שלנו בלעדיי הצלמת

את האירוע כמובן ליוותה להקת נגנות וזמרי אופרה וכמובן באולם הנשפים מוסיקה לריקודים.


חוויה נפלאה וערב שלא נשכח זמן רב, את הדרך חזרה למכוניתנו עשינו ברגל, אחרי הכל אנחנו מדריכות טיולים המכירות את רחובות ונציה על בוריין.

תגובה 1:

  1. סירטון שצילמתי וערכתי מרשמי הפסטיבל
    צפיה נעימה
    ערן קרקו
    http://www.youtube.com/watch?v=K1HPYAJdlpA

    השבמחק